Piła ręczna Stanley FatMax 2-20-528
Zdjęcia 5 |
Stanley FatMax 2-20-528 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax 2-20-528
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Fatmax 2-20-528" Gen2 piła ręczna czarny/żółty 380 mm | 131 zł |
Stanley Stanley Piła fatmax apliflon 7/1' 380 | 135 zł |
Stanley Piła płatnica FatMax Tri-Material 380mm 7z./cal (20-528) | 133 zł |
Piła STANLEY fatmax apliflon, 380 mm | 115 zł |
Modyfikacje modelu:
- Model 2-20-528 - długość ostrza 380 mm
- Model 2-20-529 - długość ostrza 500 mm
- Model 2-20-530 - długość ostrza 550 mm
Modyfikacje Stanley FatMax 2-20-528
Ceny na Stanley FatMax 2-20-528 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 2-20-528 | od 115 zł | 4 oferty | ||
Stanley FatMax 2-20-529 | od 119 zł | 10 oferty | ||
Stanley FatMax 2-20-530 | od 127 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →