Czajnik elektryczny Smeg KLF03GOEU złoty
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Smeg KLF03GOEU |
|
Dość mocny czajnik elektryczny o stylowym wyglądzie zewnętrznym i wyjątkowo klasycznym zestawie funkcji - model gotuje wyłącznie wodę, bez regulowanego podgrzewania, jakie przewidziano w modelach rodziny KLF03. Dodatkowe opcje obejmują okienko wskazujące poziom wody, metalowy filtr siatkowy i miękko otwieraną pokrywę. Grzejnik uruchamia się wygodną i stylowo wyglądającą dźwignią.
Oświetlenie jest zapewnione zarówno w przełączniku, jak i w okienku kontrolnym. Czajnik elektryczny Smeg KLF03GOEU wykonany jest w unikalnym stylu retro. Opływowy kształt kolby i bogactwo chromowanych wstawek dokładnie nawiązują do designu zaawansowanych sprzętów kuchennych z lat 50-tych ubiegłego wieku. Wyjmowaną platformę uzupełniają specjalne gumowane podkładki, które zapobiegają przesuwaniu się urządzenia po stole. Czajnik przeznaczony jest do długotrwałego użytkowania. Para styków systemu grzewczego jest reprezentowana przez złącze Strix. Urządzenie będzie w stanie niezawodnie i nieprzerwanie zagotować wodę co najmniej 10 000 razy! W modelu tym zastosowano ciekawy złoty kolor, który efektownie połączono z kontrastującymi chromowanymi wstawkami.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Kup Smeg KLF03GOEU złoty
Wszystkie ceny 13 →Smeg KLF03GOEU czajnik elektryczny złoty | 769 zł |
SMEG KLF03GOEU Złoty | 759 zł |
Smeg KLF03GOEU 1,7l 2400W | 969 zł |
Czajnik 1,7L 50's style Złoty Smeg (KLF03GOEU) --- OFICJALNY SKLEP Smeg | 969 zł |
Modyfikacje Smeg KLF03GOEU
Ceny na Smeg KLF03GOEU |
---|---|---|---|---|
Smeg KLF03CREU beżowy | od 649 zł | 18 oferty | ||
Smeg KLF03WHEU biały | od 591 zł | 18 oferty | ||
Smeg KLF03RGEU brązowy | od 774 zł | 9 oferty | ||
Smeg KLF03BLEU czarny | od 633 zł | 16 oferty | ||
Smeg KLF03RDEU czerwony | od 628 zł | 18 oferty | ||
Smeg KLF03DGBEU granatowy | od 2 799 zł | 1 oferta | ||
Smeg KLF03PGEU jasnozielony | od 650 zł | 17 oferty | ||
Smeg KLF03PKEU różowy | od 662 zł | 17 oferty | ||
Smeg KLF03SSEU srebrny | od 729 zł | 16 oferty | ||
Smeg KLF03GREU szary | od 737 zł | 2 oferty | ||
Smeg KLF03PBEU turkusowy | od 630 zł | 15 oferty | ||
Smeg KLF03DGEU wielokolorowy | od 2 729 zł | 3 oferty | ||
Smeg KLF03EGMEU zielony | od 804 zł | 7 oferty | ||
Smeg KLF03GOEU złoty | od 759 zł | 14 oferty |