Ceny na Smeg KLF03RDEU czerwony
Wideo 1Zdjęcia 55 | od 628 do 1 299 zł Rodzaj: czajnik elektryczny; Design: retro; Pojemność (l): 1.7; Pobór mocy (W): 2400; Element grzejny: grzałka ukryta; Powłoka grzałki: stal nierdzewna; Wskaźnik poziomu wody: za rączką (z boku); Otwieranie pokrywy przyciskiem; Dozowanie wody: Kształt korpusu: stożkowy; Materiał wykonania: stal dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg KLF03RDEU czerwony 2400 stal nierdzewna 17 l | 672 zł |
SMEG KLF03RDEU CzerwonyCZAJNIK SMEG KLF03RDEU .lnd_object .lnd_text .lnd_content { font-size: 16px; } DESIGN CECHY... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 628 zł |
Czajnik SMEG KLF03RDEU CzerwonyCzajnik elektryczny nawiązujący do stylistyki z lat 50 tych XX wieku. Obudowa została wykonana z lakierowanej stali... więcejdostępnej w kilku kolorach. Podstawa i uchwyt są chromowane, natomiast uchwyt aktywujący cykl oraz wlewka to wysokiej jakości stal nierdzewna. Czajnik posiada otwieranie pokrywki z systemem Soft Opening, podwójny sposób wizualizacji poziomu wody (litry i filiżanki) oraz wbudowany filtr wapienny ze stali nierdzewnej. Electro.plZłóż skargę | 670 zł |
Czajnik SMEG KLF03RDEU CzerwonyCzajnik elektryczny nawiązujący do stylistyki z lat 50 tych XX wieku. Obudowa została wykonana z lakierowanej stali... więcejdostępnej w kilku kolorach. Podstawa i uchwyt są chromowane, natomiast uchwyt aktywujący cykl oraz wlewka to wysokiej jakości stal nierdzewna. Czajnik posiada otwieranie pokrywki z systemem Soft Opening, podwójny sposób wizualizacji poziomu wody (litry i filiżanki) oraz wbudowany filtr wapienny ze stali nierdzewnej.... Avans.plZłóż skargę | 670 zł |
Czajnik Smeg 50's Style czerwony KLF03RDEUCzajnik elektryczny, pojemność 1,7 l, otwieranie pokrywki z systemem Soft Opening, schowek na przewód zasilający, w... więcejyjmowany filtr wapienny ze stali nierdzewnej Completo.plZłóż skargę | 680 zł |
Czajnik 1,7L 50's style Czerwony Smeg (KLF03RDEU) --- OFICJALNY SKLEP SmegBEZPIECZNE I PROFESJONALNE ZAKUPY !! WYSYŁKA 24H !!! DARMOWA DOSTAWA I ZWROT 60 DNI GRATIS !!! Decofire.plZłóż skargę | 819 zł |
Czajnik + Toster Smeg KLF03RDEU TSF01RDEU Czajnik KLF03RDEU + TSF01RDEU Kolor : Czerwony Moc : 2400 W Pojemność : 1,7 l Materiał wnętrza : Stal nierdz... więcejewna Toster: Typ Toster 2x2 Liczba kieszeni 2 Liczba paneli sterowania 1 Liczba kromek 2 SMEG - Czajnik elektryczny, czerwony KLF03RDEU ESTETYKA Obudowa wykonana ze stali lakierowanej Chromowana podstawa Uchwyt aktywujący cykl oraz wylewka ze stali nierdzewnej Chromowany uchwyt CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA Pojemność 1,7 l Otwieranie pokrywki z systemem Soft Opening Podwójny sposób wizualizacji poziomu wody (l / filiżanki) Wyjmowany filtr wapienny ze stali nierdzewnej Automatyczne wyłączenie przy 100°C Automatyczne wyłączenie przy pustym czajniku Obracanie czajnika na podstawie 360° Ukryte elementy grzewcze Schowek na przewód zasilający Nóżki antypoślizgowe Moc 2400 W SPECYFIKACJA OGÓLNA Wymiary: 248 x 226 x 171 mm (W x S x G) Waga netto: 1,6 kg Długość przewodu zasilającego: 1 m SPECYFIKACJA ELEKTRYCZNA Napięcie: 220‐240 V Częstotliwość: 50/60 Hz Wtyczka: Schuko LINIA WZORNICZA Kolor Czerowony Wykończenie Połysk Linia wzornicza 50's Style Kolor wieczka Czerwony Kolor podstawy Chrom Kolor uchwytu Chrom Kolor dzióbka Chrom Kolor przewodu zasilającego Szary Materiał korpusu Stal nierdzewna Materiał podstawy Tworzywo sztuczne Materiał wieczka Stal nierdzewna Materiał uchwytu Tworzywo sztuczne Materiał dzióbka Stal nierdzewna Rodzaj logo Wstawiane ORYGINALNE WZORNICTWO Jeżeli chcesz, aby Twoja kuchnia łączyła nowoczesne rozwiązania z dawną stylistyką, postaw na Smeg KLF03RDEU. Ten czajnik elektryczny pochodzi z kolekcji 50's style, która nawiązuje do trendów wnętrzarskich z lat 50. XX wieku. Zaokrąglona forma, lakierowana powłoka i chromowane elementy sprawiają, że urządzenie stanowi ozdobę kuchni. CICHY MECHANIZM Nie przepadasz za charakterystycz Erli.plZłóż skargę | 1 299 zł |
Smeg KLF03RDEU✓ Wyjątkowy design Ikoniczne czajniki Smeg stały się znakiem rozpoznawczym całej marki. Te unikalne urządzenia zos... więcejtały wykończone z dbałością o najmniejsze detale. Jednolita obudowa wykonana z trwałej stali lakierowanej. Chromowana stabilna podstawa. Chromowany ergonomiczny uchwyt. Całość utrzymana w wyjątkowej estetyce w stylu lat 50. ✓ Komfort użytkowania Dołożyliśmy wszelkich starań, aby korzystanie z czajników Smeg było samą przyjemnością. Urządzenie może być dowolnie obracane na antypoślizgowej podstawie. Otwieranie i zamykanie pokrywy odbywa się niemal bezgłośnie dzięki systemowi Soft Opening. Inteligentna funkcja automatycznego wyłączania zakończy cykl, kiedy woda osiągnie odpowiednią temperaturę. ✓ Elementy i cechyStalowa obudowaObudowa wykonana z trwałej stali lakierowanej. Urządzenie dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. S-store.plZłóż skargę | 662 zł |
Czajnik SMEG KLF03RDEU CzerwonyCzajnik elektryczny nawiązujący do stylistyki z lat 50 tych XX wieku. Obudowa została wykonana z lakierowanej stali... więcejdostępnej w kilku kolorach. Podstawa i uchwyt są chromowane, natomiast uchwyt aktywujący cykl oraz wlewka to wysokiej jakości stal nierdzewna. Czajnik posiada otwieranie pokrywki z systemem Soft Opening, podwójny sposób wizualizacji poziomu wody (litry i filiżanki) oraz wbudowany filtr wapienny ze stali nierdzewnej.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 670 zł |
Czajnik Smeg KLF03RDEU Czerwony | 737 zł |
Smeg KLF03RDEU 1,7l 2400WBezpieczeństwo: OleOle.plZłóż skargę | 679 zł |
Czerwony czajnik SMEGPrzenieś się z nami w czasie i wyposaż swoją kuchnię w kultowe sprzęty marki SMEG. ♥
Ten praktyczny i elegancki cz... więcejajnik występuje w kolorach typowych dla lat 50. Oprócz umiejętności ekspresowego gotowania wody z pewnością docenisz jego retro design, zabezpieczenie przed przegrzaniem i pojemność 1,7 l , która wystarczy na przygotowanie np. 7 filiżanek pysznej herbaty.
Kolekcja małych sprzętów AGD w retro stylu kultowej już marki SMEG przywołuje lata 50. Dzięki połączeniu nowoczesnych technologii, estetyki, funkcjonalności i stylu powstały praktyczne perełki, które pomogą Ci w kuchni i wprowadzą do niej retro atmosferę.
Od kolorów inspirowanych erą Pop Artu, przez opływowe retro linie, aż po nowoczesne technologie projektanci marki SMEG osiągnęli produkty łączące ich pasję do innowacji i podnoszące sprzęt kuchenny do rangi pięknego dodatku, który należy podziwiać.
Z biegiem lat sprzęty SMEG stały się ikoną wielu kuchni, a mimo to do każdej z nich wnoszą odrobinę oryginalności i indywidualności Bonami.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 949 zł |
Smeg KLF03RDEU 1,7l 2400WBezpieczeństwo: RTV Euro AGDZłóż skargę | 679 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Czajnik elektryczny SMEG KLF03RDEU czerwony (1,7 l) | | 737 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Czajnik SMEG KLF03RDEU czerwony | pojemność 1,7 l | li | 819 zł |
Czajnik Smeg KLF03RDEU -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 680 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!