Ceny na Smeg KLF03RGEU brązowy
Wideo 1Zdjęcia 5 | od 759 do 969 zł Rodzaj: czajnik elektryczny; Design: retro; Pojemność (l): 1.7; Pobór mocy (W): 2400; Element grzejny: grzałka ukryta; Powłoka grzałki: stal nierdzewna; Wskaźnik poziomu wody: za rączką (z boku); Otwieranie pokrywy przyciskiem; Dozowanie wody: Kształt korpusu: stożkowy; Materiał wykonania: stal |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg KLF03RGEU czajnik miedziany | 804 zł |
SMEG KLF03RGEU Różowe złoto | 759 zł |
Czajnik 1,7L 50's style Różowe złoto Smeg (KLF03RGEU) --- OFICJALNY SKLEP | 969 zł |
Czajnik Smeg KLF03RGEU Różowy | 822 zł |
Czajnik elektryczny SMEG 50's Style KLF03RGEU | 872 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Czajnik elektryczny SMEG KLF03RGEU różowe złoto (1,7 l | 872 zł |
Czajnik SMEG KLF03RGEU różowe złoto | pojemność 1,7 l | linia 50's ST | 872 zł |
Czajnik Smeg KLF03RGEU -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 804 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!