Czajnik elektryczny Smeg KLF03RGEU brązowy
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Smeg KLF03RGEU |
|
Różnica między nowym modelem Smeg KLF03 i Smeg KLF01 polega na tym, że litery logo nie są wklejane, ale są wyciskane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg KLF03RGEU brązowy
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg KLF03RGEU czajnik miedziany | 804 zł |
Czajnik 1,7L 50's style Różowe złoto Smeg (KLF03RGEU) --- OFICJALNY SKLEP | 969 zł |
Czajnik Smeg KLF03RGEU Różowy | 822 zł |
Czajnik elektryczny SMEG 50's Style KLF03RGEU | 872 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Czajnik elektryczny SMEG KLF03RGEU różowe złoto (1,7 l | 872 zł |
Czajnik SMEG KLF03RGEU różowe złoto | pojemność 1,7 l | linia 50's ST | 872 zł |
Czajnik Smeg KLF03RGEU -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 804 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Smeg KLF03RGEU
Ceny na Smeg KLF03RGEU |
---|---|---|---|---|
Smeg KLF03CREU beżowy | od 625 zł | 18 oferty | ||
Smeg KLF03WHEU biały | od 591 zł | 18 oferty | ||
Smeg KLF03RGEU brązowy | od 804 zł | 9 oferty | ||
Smeg KLF03BLEU czarny | od 662 zł | 16 oferty | ||
Smeg KLF03RDEU czerwony | od 628 zł | 18 oferty | ||
Smeg KLF03DGBEU granatowy | od 2 799 zł | 2 oferty | ||
Smeg KLF03PGEU jasnozielony | od 650 zł | 14 oferty | ||
Smeg KLF03PKEU różowy | od 662 zł | 17 oferty | ||
Smeg KLF03SSEU srebrny | od 729 zł | 17 oferty | ||
Smeg KLF03GREU szary | od 737 zł | 2 oferty | ||
Smeg KLF03PBEU turkusowy | od 630 zł | 16 oferty | ||
Smeg KLF03DGEU wielokolorowy | od 2 729 zł | 3 oferty | ||
Smeg KLF03EGMEU zielony | od 804 zł | 7 oferty | ||
Smeg KLF03GOEU złoty | od 750 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →