Czajnik elektryczny Sage SKE735BTR grafit
Zdjęcia 13 |
Sage SKE735BTR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sage 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sage.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sage SKE735BTR grafit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik Sage SKE735BTR Czarny matowy | 786 zł |
Sage - The Soft Top Luxe - Czajnik elektryczny - Czarny 41009477 | 599 zł |
Bezprzewodowy czajnik elektryczny The soft Top Luxe SAGE BKE735BTR | 599 zł |
Modyfikacje Sage SKE735BTR
Ceny na Sage SKE735BTR |
---|---|---|---|---|
Sage SKE735BTR grafit | od 599 zł | 4 oferty | ||
Sage SKE735BSS srebrny | od 599 zł | 1 oferta | ||
Sage BKE735BSS stal nierdzewna | od 599 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →