Czajnik elektryczny Smeg KLF03SSEU srebrny
Wideo 1Zdjęcia 55 |
Smeg KLF03SSEU |
|
Różnica między nowym modelem Smeg KLF03 i Smeg KLF01 polega na tym, że litery logo nie są wklejane, ale są wyciskane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg KLF03SSEU srebrny
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg KLF03SSEU czajnik elektryczny 17 l 2400 W Stal nierdzewna | 858 zł |
SMEG KLF03SSEU Chrom | 729 zł |
Czajnik SMEG KLF03SSEU Stalowy | 760 zł |
Czajnik SMEG KLF03SSEU Stalowy | 760 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Smeg KLF03SSEU
Ceny na Smeg KLF03SSEU |
---|---|---|---|---|
Smeg KLF03CREU beżowy | od 625 zł | 18 oferty | ||
Smeg KLF03WHEU biały | od 591 zł | 18 oferty | ||
Smeg KLF03RGEU brązowy | od 804 zł | 9 oferty | ||
Smeg KLF03BLEU czarny | od 662 zł | 16 oferty | ||
Smeg KLF03RDEU czerwony | od 628 zł | 18 oferty | ||
Smeg KLF03DGBEU granatowy | od 2 759 zł | 2 oferty | ||
Smeg KLF03PGEU jasnozielony | od 650 zł | 14 oferty | ||
Smeg KLF03PKEU różowy | od 662 zł | 17 oferty | ||
Smeg KLF03SSEU srebrny | od 729 zł | 17 oferty | ||
Smeg KLF03GREU szary | od 737 zł | 2 oferty | ||
Smeg KLF03PBEU turkusowy | od 630 zł | 16 oferty | ||
Smeg KLF03DGEU wielokolorowy | od 2 729 zł | 3 oferty | ||
Smeg KLF03EGMEU zielony | od 804 zł | 7 oferty | ||
Smeg KLF03GOEU złoty | od 750 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →