Czajnik elektryczny Smeg KLF03WHMEU biały
Zdjęcia 10 |
Smeg KLF03WHMEU 2021 rokstyl lat 50-tych |
|
Różnica między nowym modelem Smeg KLF03 i Smeg KLF01 polega na tym, że litery logo nie są wklejane, ale są wyciskane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg KLF03WHMEU biały
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg Kettle Matt White KLF03WHMEU | 806 zł |
SMEG KLF03WHMEU Biały matowy | 737 zł |
Czajnik Smeg 50's Style biały mat KLF03WHMEU | 804 zł |
Czajnik 1,7L 50's style Biały mat Smeg (KLF03WHMEU) --- OFICJALNY SKLEP Sm | 969 zł |
Smeg KLF03WHMEU 1,7l 2400W | 969 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Smeg KLF03WHMEU
Ceny na Smeg KLF03WHMEU |
---|---|---|---|---|
Smeg KLF03CHMEU beżowy | od 804 zł | 4 oferty | ||
Smeg KLF03WHMEU biały | od 737 zł | 13 oferty | ||
Smeg KLF03BLMEU czarny | od 726 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →