Czajnik elektryczny Smeg KLF03PBEU turkusowy
Wideo 1Zdjęcia 55 |
Smeg KLF03PBEU |
|
Model wykonany w stylu AGD z lat 50-tych ubiegłego wieku, który może być doskonałym dodatkiem zarówno do kuchni w stylu retro, jak i nie tylko. Wypukły korpus, pokrywka w kształcie spodka, chromowana rączka w kształcie litery L, srebrzysty dziób i włącznik kulowo-gniazdowy to atrybuty, które sprawiają, że czajnik wygląda jak urządzenia sprzed 60-70 lat. Pod względem funkcjonalności są w pełni zgodne z nowoczesnymi wymaganiami.
Tak więc czajnik elektryczny Smeg KLF03PBEU ma użyteczną pojemność 1,7 litra i jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Deklarowana moc modelu to znakomite 2400 W, co zapewnia najszybsze nagrzewanie się do temperatury pracy. Aby określić ilość wody w kolbie, z tyłu korpusu (pod rączką) znajduje się specjalna skala. Rączka czajnika jest szeroka i dobrze leży w dłoni, pokrywkę można odchylić pod dogodnym kątem do zbierania płynu, szyjka jest dość duża, aby włożyć do niej rękę i umyć wewnętrzne ścianki. Czajnik elektryczny posiada ukrytą grzałkę ze stali nierdzewnej i jest wyposażony w podstawkę do zasilania sieciowego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Kup Smeg KLF03PBEU turkusowy
Wszystkie ceny 15 →Smeg czajnik elektryczny KLF03PBEU 2400 metal 17 litra pastelowy niebieski | 754 zł |
SMEG KLF03PBEU Pastelowy błękit | 630 zł |
Czajnik SMEG KLF03PBEU Błękitny | 679 zł |
Czajnik SMEG KLF03PBEU Błękitny | 679 zł |
Modyfikacje Smeg KLF03PBEU
Ceny na Smeg KLF03PBEU |
---|---|---|---|---|
Smeg KLF03CREU beżowy | od 625 zł | 18 oferty | ||
Smeg KLF03WHEU biały | od 591 zł | 18 oferty | ||
Smeg KLF03RGEU brązowy | od 804 zł | 9 oferty | ||
Smeg KLF03BLEU czarny | od 662 zł | 16 oferty | ||
Smeg KLF03RDEU czerwony | od 628 zł | 18 oferty | ||
Smeg KLF03DGBEU granatowy | od 2 759 zł | 2 oferty | ||
Smeg KLF03PGEU jasnozielony | od 650 zł | 14 oferty | ||
Smeg KLF03PKEU różowy | od 662 zł | 17 oferty | ||
Smeg KLF03SSEU srebrny | od 729 zł | 17 oferty | ||
Smeg KLF03GREU szary | od 737 zł | 2 oferty | ||
Smeg KLF03PBEU turkusowy | od 630 zł | 16 oferty | ||
Smeg KLF03DGEU wielokolorowy | od 2 729 zł | 3 oferty | ||
Smeg KLF03EGMEU zielony | od 804 zł | 7 oferty | ||
Smeg KLF03GOEU złoty | od 750 zł | 14 oferty |