Ceny na Smeg KLF03GOEU złoty
Wideo 1Zdjęcia 5 | od 759 do 969 zł Dość mocny czajnik elektryczny o stylowym wyglądzie zewnętrznym i wyjątkowo klasycznym zestawie funkcji - model gotuje wyłącznie wodę, bez regulowanego podgrzewania, jakie przewidziano w modelach rodziny KLF03. Dodatkowe opcje obejmują okienko wskazujące poziom wody, metalowy filtr siatkowy i miękko otwieraną pokrywę. Grzejnik uruchamia się wygodną i stylowo wyglądającą dźwignią. Oświetlenie jest zapewnione zarówno w przełączniku, jak i w okienku kontrolnym. Czajnik elektryczny Smeg KLF03GOEU wykonany jest w unikalnym stylu retro. Opływowy kształt kolby i bogactwo chromowanych wstawek dokładnie nawiązują do designu zaawansowanych sprzętów kuchennych z lat 50-tych ubiegłego wieku. Wyjmowaną platformę uzupełniają specjalne gumowane podkładki, które zapobiegają przesuwaniu się urządzenia po s...tole. Czajnik przeznaczony jest do długotrwałego użytkowania. Para styków systemu grzewczego jest reprezentowana przez złącze Strix. Urządzenie będzie w stanie niezawodnie i nieprzerwanie zagotować wodę co najmniej 10 000 razy! W modelu tym zastosowano ciekawy złoty kolor, który efektownie połączono z kontrastującymi chromowanymi wstawkami. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg KLF03GOEU czajnik elektryczny złoty | 848 zł |
SMEG KLF03GOEU Złoty | 759 zł |
Smeg KLF03GOEU 1,7l 2400W | 969 zł |
Czajnik 1,7L 50's style Złoty Smeg (KLF03GOEU) --- OFICJALNY SKLEP Smeg | 969 zł |
Czajnik Smeg 50's Style złoty KLF03GOEU | 804 zł |
Czajnik elektryczny SMEG 50's Style KLF03GOEU | 799 zł |
Smeg KLF03GOEU 1,7l 2400W | 969 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Czajnik elektryczny SMEG KLF03GOEU złoty (1,7 l) | lin | 872 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Czajnik SMEG KLF03GOEU złoty | pojemność 1,7 l | linia | 872 zł |
Czajnik SMEG KLF03GOEU (złoty połysk) - od ręki !!! Wysyłka w 24h! (22) 87 | 804 zł |
Czajnik Smeg KLF03GOEU złoty -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 804 zł |
Czajnik SMEG KLF03GOEU (złoty połysk) - od ręki !!! Wysyłka w 24h! (22) 87 | 804 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!