Karta graficzna Sapphire Radeon RX 7700 XT PULSE (11335-04-20G)
Zdjęcia 9 |
Sapphire Radeon RX 7700 XT PULSE |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sapphire 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sapphire.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sapphire Radeon RX 7700 XT PULSE
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sapphire Pulse AMD Radeon RX 7700 XT Gaming 12GB GDDR6 Dual HDMI/Dual DP 1 | 1 872 zł |
Sapphire Radeon RX 7700 XT Pulse 12GB GDDR6 GR-ATIP-SAP-454 | 2 116 zł |
Karta graficzna SAPPHIRE Radeon RX 7700 XT Pulse 12GB | 2 323 zł |
Sapphire Karta graficzna SAPPHIRE RADEON RX 7700 XT PULSE GAMING 12GB GDDR | 2 079 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →