Karta pamięci SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 128 GB
Wideo 1Zdjęcia 3 |
SanDisk Ultra microSDXC 320x UHS-I 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 128 GB
Wszystkie ceny 42 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk SanDisk Ultra Lite microSDXC 128GB 100MB/s SDSQUNR-128G-GN6MN SDSQ | 56 zł |
SANDISK Karta pamięci SANDISK Ultra microSDXC 128 GB 100 MB/s C10 UHS-I | 50 zł |
SanDisk Ultra microSD/SD - 100MB/s - 128GB | 66 zł |
SanDisk Ultra microSDXC 128GB Android 100MB/s UHS-I RF-SDMIC-SND-253 | 70 zł |
Karta pamięci SANDISK Ultra microSDXC 128GB | 49 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I
Ceny na SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 32 GB | od 21 zł | 15 oferty | ||
SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 64 GB | od 27 zł | 29 oferty | ||
SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 128 GB | od 49 zł | 46 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →