Карта пам'яті SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 128 ГБ
Відео 1Фото 3 |
SanDisk Ultra microSDXC 320x UHS-I 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 128 ГБ
Усі ціни 43 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk SanDisk Ultra Lite microSDXC 128GB 100MB/s SDSQUNR-128G-GN6MN SDSQ | 49 zł |
SANDISK Karta pamięci SANDISK Ultra microSDXC 128 GB 100 MB/s C10 UHS-I | 50 zł |
SanDisk Ultra microSD/SD - 100MB/s - 128GB | 66 zł |
SanDisk Ultra microSDXC 128GB Android 100MB/s UHS-I RF-SDMIC-SND-253 | 70 zł |
Karta pamięci SANDISK Ultra microSDXC 128GB | 49 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I
Ціни на SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 32 ГБ | від 22 zł | 16 пропозицій | ||
SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 64 ГБ | від 27 zł | 31 пропозиція | ||
SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 128 ГБ | від 49 zł | 47 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →