Obiektyw Samyang 75mm f/1.8 AF FE
Wideo 5Zdjęcia 3 |
Samyang 75mm f/1.8 AF FE |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 75mm f/1.8 AF FE
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samyang Af 23371 Obiektyw Portretowy Czarny 75 mm | 1 562 zł |
SAMYANG AF 75mm f/1.8 | 2 091 zł |
Stałoogniskowy Samyang AF 75MM F1.8 SONY FE AF-O-SYG-509 | 1 639 zł |
Obiektyw SAMYANG 75 mm f/1.8 Sony FE | 1 720 zł |
Samyang AF 75 mm f/1.8 X Fuji X - Zapytaj o specjalny rabat! (w magazynie! | 1 899 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →