SSD Samsung SM883 MZ7KH1T9HAJR 1.92 TB
Samsung MZ7KH1T9HAJR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung SM883 MZ7KH1T9HAJR 1.92 TB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD 25" 19TB Samsung SM883 Bulk Ent MZ7KH1T9HAJR-00005-2 | 3 885 zł |
SM883 - 1920 GB - 2.5" - 540 MB/s - 6 Gbit/s MZ7KH1T9HAJR-00005 | 3 808 zł |
Dysk SSD Samsung SM883 1.92TB 2.5" SATA III (MZ7KH1T9HAJR-00005) | 3 660 zł |
Dysk SSD Samsung SM883 1.92TB 2.5'' SATA 6Gb/s MLC 3D-NAND V-NAND | MZ7KH1 | 3 660 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! samsung semiconductor SSD SAMSUNG 1 92TB 2 5 SM883 M | 3 481 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Samsung SM883 MZ7KH1T9HAJR
Ceny na Samsung SM883 MZ7KH1T9HAJR |
---|---|---|---|---|
Samsung SM883 MZ7KH240HAHQ 240 GB | od 631 zł | 4 oferty | ||
Samsung SM883 MZ7KH480HAHQ 480 GB | od 1 244 zł | 3 oferty | ||
Samsung SM883 MZ7KH960HAJR 960 GB | od 1 304 zł | 6 oferty | ||
Samsung SM883 MZ7KH1T9HAJR 1.92 TB | od 3 481 zł | 8 oferty | ||
Samsung SM883 MZ7KH3T8HALS 3.84 TB | od 11 536 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →