Lodówka Samsung RF65A967ESR stal nierdzewna
Zdjęcia 21 |
Samsung RF65A967ESR stal nierdzewna |
|
Podwójne drzwi lodówki z prezentacją żywności.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung RF65A967ESR stal nierdzewna
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung RF65A967ESR/ES Lodówka French Drzwi Lodówka 397 Litrów Pojemność z | 14 951 zł |
Lodówka side by side Samsung RF65A967ESR | 9 999 zł |
Samsung Samsung RF65A967ESR, Multidoor, Technologia Triple Cooling™, 647 l | 9 009 zł |
Lodówka SAMSUNG RF65A967ESR EO Side by Side No frost 182.5cm Podajnik wody | 9 000 zł |
Lodówka SAMSUNG RF65A967ESR EO Side by Side No frost 182.5cm Podajnik wody | 9 000 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →