Karta pamięci Samsung PRO Plus SDXC 2023 128 GB (MB-SD128S/EU)
Zdjęcia 6 |
Samsung PRO Plus SDXC 2023 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung PRO Plus SDXC 2023 128 GB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung PRO Plus karta SD 128 GB UHS-I U3 Full HD i 4K UHD odczyt 180 MB/s | 78 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG SDXC 128GB PRO Plus MB-SD128S/EU | 88 zł |
Samsung Samsung PRO Plus 2023 SD Karta Pamięci MB-SD128S/EU | 79 zł |
Samsung PRO Plus SDXC 128GB UHS-I U3 [Zapis 130MB/s Odczyt 180MB/s] v 2023 | 78 zł |
Karta pamięci SAMSUNG Pro Plus SDXC 128GB | 90 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Samsung PRO Plus SDXC 2023
Ceny na Samsung PRO Plus SDXC 2023 |
---|---|---|---|---|
Samsung PRO Plus SDXC 2023 64 GB | od 55 zł | 19 oferty | ||
Samsung PRO Plus SDXC 2023 128 GB | od 78 zł | 15 oferty | ||
Samsung PRO Plus SDXC 2023 256 GB | od 142 zł | 19 oferty | ||
Samsung PRO Plus SDXC 2023 512 GB | od 237 zł | 22 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →