Карта пам'яті Samsung PRO Plus SDXC 2023 512 ГБ (MB-SD512S/EU)
Фото 6 |
Samsung PRO Plus SDXC 2023 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung PRO Plus SDXC 2023 512 ГБ
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung PRO Plus karta SD 512 GB UHS-I U3 Full HD i 4K UHD odczyt 180 MB/s | 237 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG SDXC 512GB PRO Plus MB-SD512S/EU | 270 zł |
Samsung PRO Plus SD - 180MB/s - 512GB | 266 zł |
Samsung Karta pamięci SD PRO Plus MB-SD512S/EU 512GB SFSAMSD512GSDS0 | 323 zł |
Samsung Samsung PRO Plus 2023 SD Karta Pamięci MB-SD512S/EU | 279 zł |
ще 18 пропозицій
Модификації Samsung PRO Plus SDXC 2023
Ціни на Samsung PRO Plus SDXC 2023 |
---|---|---|---|---|
Samsung PRO Plus SDXC 2023 64 ГБ | від 55 zł | 19 пропозицій | ||
Samsung PRO Plus SDXC 2023 128 ГБ | від 78 zł | 15 пропозицій | ||
Samsung PRO Plus SDXC 2023 256 ГБ | від 142 zł | 20 пропозицій | ||
Samsung PRO Plus SDXC 2023 512 ГБ | від 237 zł | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →