Karta pamięci Samsung Pro Plus SDXC 2021 128 GB
Zdjęcia 5 |
Samsung Pro Plus SDXC 2021 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Pro Plus SDXC 2021 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Pro Plus MB-SD128KB/WW Karta Pamięci 128 GB Niebieski | 90 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SDXC SAMSUNG MB-SD128KB/WW 128GB PRO Plus (2021) + c | 140 zł |
Karta pamięci SAMSUNG PRO Plus MB-SD128K, SDXC, 128 GB | 94 zł |
Karta Pamięci Samsung SDXC 128GB PRO+ (160/120MB/s) + Czytnik (MB-SD128KB/ | 109 zł |
Modyfikacje Samsung Pro Plus SDXC 2021
Ceny na Samsung Pro Plus SDXC 2021 |
---|---|---|---|---|
Samsung Pro Plus SDXC 2021 64 GB | od 55 zł | 1 oferta | ||
Samsung Pro Plus SDXC 2021 128 GB | od 90 zł | 5 oferty | ||
Samsung Pro Plus SDXC 2021 256 GB | od 149 zł | 27 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →