Smartfon Samsung Galaxy A13 64 GB / 4 GB (SM-A135FZWVSEK)
Wideo 22Zdjęcia 23 |
Zamknij
Menu
Samsung Galaxy A13 64 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.6 ", 2408х1080 (20:9), 400 ppi, 60 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Exynos 850
Aparat:4 moduły, 50 MP, + 5 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:195 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Galaxy A13 64 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Galaxy A13 64GB/4GB - Light Blue6,6-calowy ekran HD+ (1600x720) TFT Infinity-V Display, 4G, Dual SIM, Exynos 850 Octa-core, 4GB RAM, 64GB Flash, system czter... więcejech kamer: g?ówna kamera o rozdzielczo?ci 50 Mpix f/1.8 + ultra szerokok?tna kamera o rozdzielczo?ci 5 Mpix f/2.2 + makroobiektyw o rozdzielczo?ci 2 Mpix f/2.4 + obiektyw do pomiaru g??bi ostro?ci o rozdzielczo?ci 2 Mpix f/2.4 (Ty?), przednia kamera o rozdzielczo?ci 8Mpixel f / ??2.2 , Dolby Atmos, BT5.0 , gniazdo s?uchawkowe jack3 .5mm , czytnik linii papilarnych po boku urz?dzenia , bateria5000mAh z szybkim ?adowaniem15W Proshop.plZłóż skargę | 1 133 zł |
Samsung Galaxy A13 4/64GB Czarny - A137Samsung Galaxy A13 Ekran 6,6” cala FHD+ TFT Aparaty Tylny 50 + 5 + 2+ 2 Mpix, przedni 8 Mpix Bateria 5000 mAh Pamięć RAM 4 GB... więcejpamięci operacyjnej Pamięć ROM 64 GB pamięci wbudowanej Procesor Exynos 850 (A135) / MediaTek MT6833 (A137) Duży wyświetlacz Na telefonie przeglądasz media społecznościowe Orange.plZłóż skargę | 999 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A13 4/64GB Dual SIM Czarny (SM-A137FZK) | 894 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A13 LTE, 4/64 GBPoznaj Galaxy A13 Doskonałe aparaty Wysoką jakość zdjęć zapewniają aparat główny o rozdzielczości 50 MP, funkcja Live Focus o... więcejraz funkcja makro. Pojemna bater... EmpikZłóż skargę | 1 308 zł |
SAMSUNG - Smartfon 4/64GB A13 niebieski | 799 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Samsung Galaxy A (design)Porównaj w tabeli →
od 1 749 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 562 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 596 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 999 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 349 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 141 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 1 022 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 1 149 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 209 g, brak ładowarki
od 1 318 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 209 g, brak ładowarki
od 549 zł
6.5 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g, brak ładowarki
od 999 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 186 g
od 899 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 197 g
od 2 232 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 189 g, brak ładowarki
od 1 046 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 197 g
od 592 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 1 549 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 720G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 189 g
od 544 zł
6.6 ", 399 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g, brak ładowarki
od 1 049 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Samsung Exynos 9611, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 172 g
od 1 711 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 188 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 189 g, brak ładowarki
Wideo recenzje
Samsung Galaxy A13 Recenzja | Ładny i tani, ale rozważ te propozycje
25 kwietnia 202247 603 przegląd
Samsung Galaxy A13 - Prezentacja i test
24 kwietnia 20223 951 przegląd
Samsung Galaxy A13 - RECENZJA - DOKŁADNIE prześwietlony... - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
11 maja 202295 503 przegląd
SAMSUNG GALAXY A13 | Najlepszy smartfon do fotografii poniżej 900zł? | RECENZJA
27 kwietnia 202273 398 przegląd
РАСПАКОВКА Samsung Galaxy A13 биринчи көз караш Эң АРЗАН ANDROID unboxing
14 marca 20233 409 przegląd
Samsung Galaxy A13 Unboxing ASMR / #shorts / #asmr / #unboxing
6 grudnia 2022384 przegląd
Samsung Galaxy A13 Unboxing And Giveaway || Galaxy A13 *
5 kwietnia 2022204 przegląd
Unboxing HW22 Pro Smart Watch & Samsung Galaxy A13 Smart phone #smartwatch #samsunggalaxy #galaxya13
11 sierpnia 2022276 przegląd
Samsung Galaxy A13 Review and Unboxing #samsunggalaxy #samsunga13 #reviewvideo
11 czerwca 2022265 przegląd
Samsung Galaxy a13 Unboxing ! Samsung a13 Review ! Samsung 13 Camera test ! Samsung Special features
3 grudnia 20222 187 przegląd
SAMSUNG GALAXY A13 5G | 2022 SAMSUNG's BEST BUDGET PHONE | UNBOXING & REVIEW #samsung
18 lipca 2022172 przegląd
Samsung galaxy A13 Unboxing & Review ||
8 kwietnia 2022313 przegląd
THE SAMSUNG GALAXY A13 | UNBOXING. FIRST IMPRESSION. REVIEW | MODERN JOURNAL TRENDS
5 grudnia 2022108 przegląd
An outstanding performance of Samsung galaxy A13 #viralvideo #unboxing #youtubeshorts #shorts
2 kwietnia 2023151 przegląd
Samsung Galaxy a13 Unboxing & Review Smartphones Best Allrounder Smartphone Under 13000rs
31 sierpnia 2022305 przegląd
Xiaomi Redmi 10 5G vs Samsung Galaxy A13 5G
1 października 20225 236 przegląd
Samsung Galaxy A13 Review | OLX Pakistan
5 września 20227 833 przegląd
Samsung Galaxy A13 Blue Quick Unboxing #UnboxingUltimate #A13 #A23 #A33 #A53 #A73
8 września 2022549 przegląd
Presenting with you a new phone "GALAXY A13" ĺĺ Phone Review ĺĺ #shorts #galaxyA13 #trending
10 kwietnia 2022265 przegląd
Vivo Y75 5G Vs Samsung Galaxy A13 4G Comparison #shorts
22 maja 2022205 przegląd
Unboxing the "Sky" Blue Samsung Galaxy A13
14 maja 20223 997 przegląd
Samsung Galaxy A13 Unboxing Worth it?
22 czerwca 2022580 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 800 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T700, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 766 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 203 g
od 1 050 zł
5G, 6.82 ", 252 ppi, Android 11.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 6, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 220 g
od 880 zł
6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 665, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 190 g
od 858 zł
6.6 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 800 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T618, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 665 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 765 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 11.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5050 mAh, 190 g
od 787 zł
6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4400 mAh, 205 g
od 690 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 900 zł
6.39 ", 269 ppi, Android 10.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 662, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 5 MP, nagrywanie 4K, NFC, ładowanie: 4000 mAh, 180 g
od 579 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 190 g