Namiot Outwell Cloud 5
Zdjęcia 8 |
Outwell Cloud 5
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:5
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:8.7 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Outwell Cloud 5
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Outwell Cloud namiot 5-biegunowy niebieski 5-osobowy | 1 431 zł |
Namiot turystyczny Outwell Cloud 5 | 1 536 zł |
Namiot kempingowy 5-osobowy Outwell Cloud 5 Plus dark green | WYSYŁKA W 24 | 1 369 zł |
Outwell Namiot kopułowy Cloud 5, 5-osobowy, niebieski | 1 419 zł |
Namiot kempingowy 5-osobowy Outwell Cloud 5 Plus dark green | WYSYŁKA W 24 | 1 369 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Outwell Cloud 5
Ceny na Outwell Cloud 5 |
---|---|---|---|---|
Outwell Cloud 2 | od 650 zł | 10 oferty | ||
Outwell Cloud 3 | od 763 zł | 13 oferty | ||
Outwell Cloud 4 | od 840 zł | 7 oferty | ||
Outwell Cloud 5 | od 1 112 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →