Namiot Outwell Cloud 4
Zdjęcia 4 |
Outwell Cloud 4
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:4
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:6.3 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Outwell Cloud 4
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Outwell Unisex namiot rzucany Cloud dla dorosłych niebieski 410 x 260 x 14 | 962 zł |
Namiot turystyczny dla czterech osób Outwell Cloud 4 blue - ONE SIZE | 1 020 zł |
Outwell Tent Cloud 4 4 person(s), Blue | 929 zł |
NAMIOT CLOUD 4 | 840 zł |
Namiot turystyczny Outwell Cloud 4 Kolor: zielony | 1 020 zł |
Namiot turystyczny dla czterech osób Outwell Cloud 4 blue - ONE SIZE | 1 020 zł |
Outwell Cloud 4 Tent Czarny 4 Places | 859 zł |
Modyfikacje Outwell Cloud 4
Ceny na Outwell Cloud 4 |
---|---|---|---|---|
Outwell Cloud 2 | od 650 zł | 10 oferty | ||
Outwell Cloud 3 | od 761 zł | 13 oferty | ||
Outwell Cloud 4 | od 840 zł | 7 oferty | ||
Outwell Cloud 5 | od 1 112 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →