Namiot Outwell Cloud 2
Zdjęcia 9 |
Outwell Cloud 2
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:4.5 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Outwell Cloud 2
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Outwell Unisex namiot rzucany Cloud dla dorosłych niebieski 310 x 150 x 11 | 699 zł |
Dwuosobowy namiot turystyczny Outwell Cloud 2 blue - ONE SIZE | 807 zł |
Namiot turystyczny Outwell Cloud 2 | 668 zł |
Namiot kempingowy 2-osobowy Outwell Cloud 2 dark green | WYSYŁKA W 24H | 3 | 650 zł |
Outwell Tent Cloud 2 2 person(s), Blue | 669 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Outwell Cloud 2
Ceny na Outwell Cloud 2 |
---|---|---|---|---|
Outwell Cloud 2 | od 650 zł | 10 oferty | ||
Outwell Cloud 3 | od 763 zł | 13 oferty | ||
Outwell Cloud 4 | od 840 zł | 7 oferty | ||
Outwell Cloud 5 | od 1 112 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →