Намет Outwell Cloud 5
Фото 8 |
Outwell Cloud 5
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:5
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:8.7 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Outwell Cloud 5
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Outwell Cloud namiot 5-biegunowy niebieski 5-osobowy | 1 431 zł |
Namiot turystyczny Outwell Cloud 5 | 1 536 zł |
Namiot kempingowy 5-osobowy Outwell Cloud 5 Plus dark green | WYSYŁKA W 24 | 1 369 zł |
Outwell Namiot kopułowy Cloud 5, 5-osobowy, niebieski | 1 419 zł |
Namiot kempingowy 5-osobowy Outwell Cloud 5 Plus dark green | WYSYŁKA W 24 | 1 369 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації Outwell Cloud 5
Ціни на Outwell Cloud 5 |
---|---|---|---|---|
Outwell Cloud 2 | від 650 zł | 10 пропозицій | ||
Outwell Cloud 3 | від 763 zł | 13 пропозицій | ||
Outwell Cloud 4 | від 840 zł | 7 пропозицій | ||
Outwell Cloud 5 | від 1 112 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →