Намет Outwell Cloud 3
Фото 4 |
Outwell Cloud 3
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:5.2 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Outwell Cloud 3
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Outwell Unisex namiot rzucany Cloud dla dorosłych niebieski 360 x 210 x 12 | 899 zł |
Trzyosobowy namiot turystyczny Outwell Cloud 3 blue - ONE SIZE | 930 zł |
Namiot turystyczny Outwell Cloud 3 (2022) | 931 zł |
Namiot kempingowy 3-osobowy Outwell Cloud 3 dark green | WYSYŁKA W 24H | 3 | 950 zł |
Outwell Namiot kopułowy Cloud 3, 3-osobowy, niebieski | 849 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Outwell Cloud 3
Ціни на Outwell Cloud 3 |
---|---|---|---|---|
Outwell Cloud 2 | від 650 zł | 10 пропозицій | ||
Outwell Cloud 3 | від 763 zł | 13 пропозицій | ||
Outwell Cloud 4 | від 840 zł | 7 пропозицій | ||
Outwell Cloud 5 | від 1 112 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →