Намет Outwell Cloud 4
Фото 4 |
Outwell Cloud 4
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:6.3 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Outwell Cloud 4
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Outwell Unisex namiot rzucany Cloud dla dorosłych niebieski 410 x 260 x 14 | 962 zł |
Namiot turystyczny dla czterech osób Outwell Cloud 4 blue - ONE SIZE | 1 020 zł |
Outwell Tent Cloud 4 4 person(s), Blue | 929 zł |
NAMIOT CLOUD 4 | 840 zł |
Namiot turystyczny Outwell Cloud 4 Kolor: zielony | 1 020 zł |
Namiot turystyczny dla czterech osób Outwell Cloud 4 blue - ONE SIZE | 1 020 zł |
Outwell Cloud 4 Tent Czarny 4 Places | 860 zł |
Модификації Outwell Cloud 4
Ціни на Outwell Cloud 4 |
---|---|---|---|---|
Outwell Cloud 2 | від 650 zł | 10 пропозицій | ||
Outwell Cloud 3 | від 763 zł | 13 пропозицій | ||
Outwell Cloud 4 | від 840 zł | 7 пропозицій | ||
Outwell Cloud 5 | від 1 112 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →