Намет Outwell Cloud 2
Фото 9 |
Outwell Cloud 2
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:4.5 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Outwell Cloud 2
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Outwell Unisex namiot rzucany Cloud dla dorosłych niebieski 310 x 150 x 11 | 699 zł |
Dwuosobowy namiot turystyczny Outwell Cloud 2 blue - ONE SIZE | 807 zł |
Namiot turystyczny Outwell Cloud 2 | 668 zł |
Namiot kempingowy 2-osobowy Outwell Cloud 2 dark green | WYSYŁKA W 24H | 3 | 650 zł |
Outwell Tent Cloud 2 2 person(s), Blue | 669 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Outwell Cloud 2
Ціни на Outwell Cloud 2 |
---|---|---|---|---|
Outwell Cloud 2 | від 650 zł | 10 пропозицій | ||
Outwell Cloud 3 | від 763 zł | 13 пропозицій | ||
Outwell Cloud 4 | від 840 zł | 7 пропозицій | ||
Outwell Cloud 5 | від 1 112 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →