Umywalka Omnires BARI M+ BARI500UNBP 500 mm
Zdjęcia 4 |
Omnires BARI M+ BARI500UNBP |
|
Wykonany z materiału kompozytowego (M+), którego głównym składnikiem jest dolomit. M+ jest trwały, odporny na uszkodzenia, nacisk i ekstremalne temperatury. Powierzchnia zlewu jest ciepła w dotyku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires BARI M+ BARI500UNBP 500 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka nablatowa Omnires Bari M+ biały szary połysk (BSP) BARI500UNBSP | 775 zł |
Umywalka Nablatowa 50 Omnires Bari M | 689 zł |
Umywalka nablatowa Omnires Bari M+ biały czarny połysk (BCP) BARI500UNBCP | 775 zł |
Umywalka nablatowa Omnires Bari M+ biały połysk (BP) BARI500UNBP | 646 zł |
Umywalka Nablatowa 50 Omnires Bari M | 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →