Wanna Omnires ATENA COMFORT M+ 174.5x82 cm
Zdjęcia 7 |
Omnires ATENA COMFORT M+ 175x82 |
|
Powierzchnia nie zawiera pęknięć i mikrootworów (nie rozwijają się na niej bakterie i drobnoustroje, a wannę łatwo się czyści). Kompozyt jest ciepły w dotyku.
Wanna bez przelewu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires ATENA COMFORT M+ 174.5x82 cm
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Wanna wolnostojąca Omnires Atena M+ 175x82 cm owalna kompozytowa b | 4 099 zł |
Wanna wolnostojąca Omnires Atena Comfort M+ biały czarny połysk (BCP) ATEN | 4 615 zł |
Wanna Wolnostojąca 174X82X80,5 Z Marmuru Omnires Marble+ Atena 174 Biało-C | 4 200 zł |
OMNIRES ATENA 174 BCP wanna wolnostojąca 174,5 x 83cm NOGI W KOMPLECIE - B | 4 613 zł |
Omnires Atena Comfort M+ wanna 175x82cm wolnostojąca biało-czarna połysk A | 4 153 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Omnires ATENA COMFORT M+
Ceny na Omnires ATENA COMFORT M+ |
---|---|---|---|---|
Omnires ATENA COMFORT M+ 157x76.5 cm | od 3 194 zł | 10 oferty | ||
Omnires ATENA COMFORT M+ 168x76.2 cm | od 3 326 zł | 13 oferty | ||
Omnires ATENA COMFORT M+ 174.5x82 cm | od 3 460 zł | 11 oferty |
Polecamy