Obudowa NZXT H5 Flow RGB czarny (CC-H51FB-R1)
Wideo 9Zdjęcia 6 |
Dość zaawansowana obudowa gamingowa ze średniej półki cenowej, prezentowana na rynku przez popularną markę NZXT. Model jest wyposażony w oddzielny wentylator zapewniający dodatkowy przepływ powietrza do oddzielnej karty graficznej. Wentylator do nadmuchu karty graficznej zamontowany jest w dolnej części przedniej, natomiast sama chłodnica jest obrócona o 45°, co poprawia aerodynamikę i zwiększa powierzchnię chłodzenia.
Obudowa gamingowa NZXT H5 Flow RGB jest w pełni kompatybilna z najnowszą generacją kart graficznych o wysokiej wydajności. W tym przypadku zastosowano dobrze wentylowaną wyściółkę. Na górze i z przodu zamontowane są perforowane osłony z siatką chroniącą przed kurzem. W zestawie znajduje się szeroka gama wentylatorów. Oprócz dolnego wentylatora karty graficznej, w obudowie zastosowano dwie łopatki przedniego wentylatora 140 mm i jedną chłodnicę 120 mm tylną. Wentylatory z przodu wykorzystują oświetlenie RGB. Chłodnica wody o średnicy 240 mm swobodnie mieści się na ramie montażowej w pobliżu górnej pokrywy. Zasilacz montowany jest w dolnej obudowie, dostępna jest dla niego średnica 185 mm. Obudowa zasilacza posiada kanały technologiczne umożliwiające wygodne przeciągnięcie przewodów przyłączeniowych. Przód wykonany jest ze szkła.
Kup NZXT H5 Flow RGB czarny
Wszystkie ceny 9 →NZXT H5 Flow RGB czarna OB-NZX-0081 | 519 zł |
Obudowa NZXT H5 Flow RGB | 519 zł |
Obudowa NZXT H5 Flow RGB CC-H51FB-R1 | 489 zł |
NZXT H5 Flow okno RGB Czarny | 489 zł |
Modyfikacje NZXT H5 Flow RGB
Ceny na NZXT H5 Flow RGB |
---|---|---|---|---|
NZXT H5 Flow RGB biały | od 475 zł | 16 oferty | ||
NZXT H5 Flow RGB czarny | od 489 zł | 9 oferty |