Obudowa Lian Li Lancool II Mesh Performance czarny (G99.LAN2MPX.50)
Wideo 6Zdjęcia 13 |
Modułowa obudowa do montażu pełnowymiarowego komputera opartego na płycie głównej E-ATX. Ta obudowa wykorzystuje praktyczną konstrukcję z zawiasowymi panelami bocznymi. Ściany boczne to szklane panele na zawiasach, które zakrywają górną część obudowy. Dolna komora, w której umieszczono zasilacz z napędami pamięci, posiada puste ścianki boczne z perforacją oraz mechanizm ułatwiający dostęp do przestrzeni roboczej.
Obudowa komputera Lian Li Lancool II Mesh Performance otrzymała dobrze wentylowaną platformę. Model wyposażono w trzy wentylatory. Przednie chłodnice są reprezentowane przez parę 140 mm gramofonów, kolejny wentylator znajduje się na tylnej obudowie. Działanie chłodzenia powietrzem można regulować ręcznie. Na bloku przycisków obudowy znajduje się 4-pozycyjny przełącznik, który umożliwia wybór prędkości obrotowej wirników. Aby poprawić przepływ powietrza, przedni panel został wyposażony w tłoczoną powierzchnię z siatki. W dolnej części znajduje się wygodna i pojemna półka na urządzenia 3,5″ oraz 2,5″. Na bloku złączy znajdziemy port USB 3.2 typu C, jest też kilka standardowych interfejsów USB 3.2.
Kup Lian Li Lancool II Mesh Performance czarny
Wszystkie ceny 14 →Lian-Li kompatybilny LANCOOL II Mesh C Performance Midi Tower szkło hartow | 568 zł |
Lian Li LANCOOL II Mesh C Performance OB-LIA-0052 | 448 zł |
Obudowa LIAN LI Lancool II Mesh C Performance | 628 zł |
LIAN LI LANCOOL II Mesh C Performance Black | 619 zł |