Корпус NZXT H5 Flow RGB чорний (CC-H51FB-R1)
Відео 9Фото 6 |
Досить просунутий ігровий корпус середнього цінового діапазону представлений на ринку популярним брендом NZXT. Модель оснащена окремим вентилятором для додаткового притоку повітря на дискретну відеокарту. Вертушка для обдування графічного адаптера встановлена в нижній передній частині, при цьому сам кулер повернутий на 45°, що покращує аеродинаміку та підвищує площу охолодження.
Ігровий корпус NZXT H5 Flow RGB повністю сумісний із високопродуктивними відеокартами останнього покоління. У даному кейсі використовується добре вентильоване облицювання. Зверху та спереду встановлені перфоровані кришки із сітчастим захистом від пилу. У наборі передбачено широкий перелік вентиляторів. Крім нижньої вертушки для відеокарти, кейс використовує дві передні крильчатки 140 мм і один задній лопатевий кулер 120 мм. У вентиляторах попереду використовується підсвічування RGB. На монтажну рамку у верхній кришці вільно стає водяний радіатор 240 мм. Блок живлення встановлюється в нижній кожух, для нього є 185 мм. У кожусі блоку живлення передбачені технологічні канали для зручного протягування сполучних шлейфів. Лицьова боковина виготовлена зі скла.
Купити NZXT H5 Flow RGB чорний
Усі ціни 8 →NZXT H5 Flow RGB czarna OB-NZX-0081 | 519 zł |
NZXT H5 Flow okno RGB Czarny | 489 zł |
Obudowa NZXT H5 Flow RGB | Bezpłatny transport | 489 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! NZXT Obudowa H5 Flow RGB midi tower czarna - PACZKOMAT | 583 zł |
Модификації NZXT H5 Flow RGB
Ціни на NZXT H5 Flow RGB |
---|---|---|---|---|
NZXT H5 Flow RGB білий | від 475 zł | 16 пропозицій | ||
NZXT H5 Flow RGB чорний | від 489 zł | 9 пропозицій |