Opona zimowa Nokian WR D4 195/55 R16 91H
Wideo 3Zdjęcia 17 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian WR D4 195/55 R16 91H 195/55 R16 91 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian WR D4 195/55 R16 91H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian WR D4 (195/55 R16 91H) T429524 | 828 zł |
Nokian WR D4 ( 195/55 R16 91H XL ) T429524 | 831 zł |
Nokian WR D4 ( 195/55 R16 91H XL ) | 841 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nokian WR D4 195/55 R16 91H
Ceny na Nokian WR D4 195/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Nokian WR D4 195/55 R16 91H | od 828 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →