Opona letnia Nokian Wetproof 215/55 R16 97W
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian Wetproof 215/55 R16 97W 215/55 R16 97 V 215/55 R16 97 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian Wetproof 215/55 R16 97W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona letnia NOKIAN WETPROOF 215/55R16 97W XL | 550 zł |
Nokian Wetproof ( 215/55 R16 97W XL ) T430812 | 590 zł |
Nokian Wetproof (215/55 R16 97W) T430812 | 579 zł |
Nokian Wetproof ( 215/55 R16 97W XL ) | 627 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nokian Wetproof 215/55 R16 97W
Ceny na Nokian Wetproof 215/55 R16 97W |
---|---|---|---|---|
Nokian Wetproof 215/55 R16 97V | od 536 zł | 5 oferty | ||
Nokian Wetproof 215/55 R16 97W | od 550 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →