Opona zimowa Nokian Snowproof 2 185/65 R15 88T
Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian Snowproof 2 185/65 R15 88T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian Snowproof 2 185/65 R15 88T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian Snowproof 2 ( 185/65 R15 88T ) T432821 | 344 zł |
Nokian Snowproof 2 (185/65 R15 88T) T432821 | 338 zł |
Opona Nokian 185/65R15 Snowproof 2 M+S 88T - opony zimowe T432821 | 275 zł |
Nokian Snowproof 2 ( 185/65 R15 88T ) | 348 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →