Opona zimowa Matador MP 93 Nordicca 195/65 R15 91T
Zdjęcia 3 |
Matador MP 93 Nordicca 195/65 R15 91T |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Matador 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Matador.
Kup Matador MP 93 Nordicca 195/65 R15 91T
Matador MP93 Nordicca ( 195/65 R15 91T EVc ) 15854560000 | 311 zł |
Matador MP93 Nordicca (195/65 R15 91T) 15854560000 | 310 zł |
Matador MP93 Nordicca ( 195/65 R15 91T EVc ) | 315 zł |
Prawie dziewięć lat po premierze opony Matador MP 92 Sibir Snow, która podbiła serca wielu kierowców dzięki swojej cenie i właściwościom jezdnym, na półki sklepowe trafiła następczyni - opona MP 93 Nordicca.
Symetryczny wzór kierunkowy
W nowej generacji opon samochodowych zrezygnowano z asymetrycznego wzoru bieżnika na rzecz kierunkowego symetrycznego. Tworzą ją wielościenne bloki w środkowym segmencie bieżni, w paski z wieloma falistymi szczelinami. Lamele tworzą niezliczoną ilość ostrych krawędzi tnących, które umożliwiają oponie bliski kontakt ze śliską nawierzchnią i zwiększają przyczepność na śniegu.
Odporność na aquaplaning
Szerokie klocki stref barkowych opony mają swobodny układ. Odpowiadają za stabilne pokonywanie zakrętów podczas manewrowania i szybkie oczyszczenie miejsca styku z błota pośniegowego. Zastosowany w modelu system drenażu wodnego zwiększył swoją wydajność lepiej niż wszystkie inne wskaźniki - odporność Matadora MP 93 Nordicca na aquaplaning i slashplenning została przeniesiona na nowy poziom jakościowy.
Długa żywotność
Do mieszanki opon o wysokiej zawartości krzemionki dodano funkcjonalne elastomery. Dzięki temu guma nie twardnieje w ekstremalnie niskich temperaturach i wykazuje wysoką wydajność we wszystkich warunkach pracy. Model ten zasługuje również na uznanie za równomierne rozłożenie nacisku, co zapobiega nierównomiernemu zużyciu bieżnika, zapewnia niskie opory toczenia i wydłuża całkowitą żywotność opony jako całości.
Modyfikacje Matador MP 93 Nordicca 195/65 R15 91T
Ceny na Matador MP 93 Nordicca 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Matador MP 93 Nordicca 195/65 R15 91H | od 333 zł | 3 oferty | ||
Matador MP 93 Nordicca 195/65 R15 91T | od 310 zł | 3 oferty | ||
Matador MP 93 Nordicca 195/65 R15 95H | od 395 zł | 3 oferty |