Opona zimowa Nokian Snowproof 2 195/65 R15 91T
Zdjęcia 11 |
Nokian Snowproof 2 195/65 R15 91T |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Kup Nokian Snowproof 2 195/65 R15 91T
Nokian Snowproof 2 ( 195/65 R15 91T ) T432822 | 338 zł |
Nokian Snowproof 2 (195/65 R15 91T) T432822 | 332 zł |
Nokian Snowproof 2 ( 195/65 R15 91T ) | 342 zł |
Opona Nokian 195/65R15 Snowproof 2 M+S 91T - opony zimowe T432822 | 296 zł |
Wszystkożerny charakter
Fińska firma Nokian zaprezentowała oponę zimową Snowproof 2, przeznaczoną do użytku na autostradach i drogach miejskich w umiarkowanym zimowym klimacie. Model ten należy do kategorii kierunkowych opon osobowych i uniwersalnie sprawdza się w różnych warunkach zimowych. Dobrze radzi sobie zarówno na błocie pośniegowym i lodzie, jak i na ubitym i sypkim śniegu, a także na suchej i mokrej nawierzchni. Opona zapewnia stabilność na prostych, doskonałą przyczepność, efektywne przenoszenie trakcji i hamowanie dzięki bieżnikowi w jodełkę.
Doskonała przyczepność
Bieżnik opony Nokian Snowproof 2 posiada klocki pokryte wieloma lamelkami, a ich ułożenie pod kątem względem wektora obrotu koła tworzy dodatkowe krawędzie przyczepności. Do usuwania wilgoci i śniegu z miejsca styku opony wykorzystuje się dwa głębokie, podłużne kanały drenażowe oraz sieć małych rowków. Duże bloki barkowe zapewniają płynne manewrowanie i płynne pokonywanie zakrętów.
Warstwa pianki akustycznej
Wewnętrzny bieżnik opony Nokian Snowproof 2 pokryty jest warstwą pianki akustycznej SilentDrive, która znacząco redukuje poziom hałasu podczas toczenia się opony. Mieszanka gumowa zawiera składniki zawierające krzem, które zwiększają odporność bieżnika na zużycie. Opona zapewnia jasne i przewidywalne zachowanie przy każdej prędkości, co jest szczególnie ważne na zimowych drogach.