Opona letnia Nokian cLine Cargo 225/70 R15C 112S
Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian cLine Cargo 225/70 R15C 112S |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian cLine Cargo 225/70 R15C 112S
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian cLine Cargo - 225/70R15 112S - opony letnie | 676 zł |
Nokian cLine Cargo (225/70 R15 112/110S) T429236 | 462 zł |
Nokian cLine Cargo ( 225/70 R15C 112/110S 8PR Aramid Sidewalls, podwójnie | 560 zł |
Opona Nokian 225/70R15 C CLINE CARGO 112S - opony dostawcze T429236 | 439 zł |
Nokian cLine Cargo ( 225/70 R15C 112/110S 8PR Aramid Sidewalls, podwójnie | 553 zł |
Opona letnia NOKIAN CLINE CARGO 225/70R15 112/110S | 425 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →