Opona letnia Nokian Nordman SZ2 225/55 R17 101W
Zdjęcia 16 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian Nordman SZ2 225/55 R17 101W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian Nordman SZ2 225/55 R17 101W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian Nordman SZ2 (225/55 R17 101W) T431732 | 1 062 zł |
Nokian Nordman SZ2 ( 225/55 R17 101W XL ) T431732 | 1 054 zł |
Nokian Nordman SZ2 ( 225/55 R17 101W XL ) | 1 069 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →