Opona zimowa Nokian Hakkapeliitta R 275/60 R20 115R
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian Hakkapeliitta R 275/60 R20 115R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian Hakkapeliitta R 275/60 R20 115R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian Hakkapeliitta R5 SUV ( 275/60 R20 115R Aramid Sidewalls, Nordic com | 1 789 zł |
Nokian Hakkapeliitta R5 SUV (275/60 R20 115R) T432252 | 1 754 zł |
Nokian Hakkapeliitta R5 SUV ( 275/60 R20 115R Aramid Sidewalls, Nordic com | 1 843 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →