Opona zimowa Nokian WR Snowproof 215/60 R16 99H
Wideo 3Zdjęcia 27 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian WR Snowproof 215/60 R16 99H 215/60 R16 95 H 215/60 R16 99 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian WR Snowproof 215/60 R16 99H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian WR Snowproof (215/60 R16 99H) T430993 | 652 zł |
Nokian WR Snowproof ( 215/60 R16 99H XL ) | 660 zł |
Nokian WR Snowproof ( 215/60 R16 99H XL ) T430993 | 653 zł |
Opona Zimowa, Nokain, WR Snowproof 215/60R16 99H XL | 529 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nokian WR Snowproof 215/60 R16 99H
Ceny na Nokian WR Snowproof 215/60 R16 99H |
---|---|---|---|---|
Nokian WR Snowproof 215/60 R16 95H | od 584 zł | 3 oferty | ||
Nokian WR Snowproof 215/60 R16 99H | od 529 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →