Opona zimowa Nokian Hakkapeliitta 9 185/65 R15 92T
Wideo 10Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian Hakkapeliitta 9 185/65 R15 92T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian Hakkapeliitta 9 185/65 R15 92T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian Hakkapeliitta 9 (185/65 R15 92T) TS32196 | 525 zł |
Nokian Hakkapeliitta 9 ( 185/65 R15 92T XL, z kolcami ) TS32196 | 526 zł |
Nokian Hakkapeliitta 9 ( 185/65 R15 92T XL, z kolcami ) | 542 zł |
Wideo recenzje
Polecamy