Monitor Neovo X-24E 24 "
Zdjęcia 7 |
Neovo X-24E 24 "
22 " 24 "
2020 rokgłośniki
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:TN+film, czas reakcji 3 ms
Częstotliwość:60 Hz
Jasność:300 cd/m²
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Neovo X-24E 24 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AG Neovo X-24EW Płaski ekran PC 599 cm 236" Full HD LCD Biały - Płaskie ek | 3 306 zł |
Monitor AG Neovo X-24E (X24E0011E0100) | 3 131 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Monitor LCD Y Neovo LED X-24E WHITE Glass (24-7) - P | 3 219 zł |
Neovo AG X-24E 599 cm 169 Black X24E0011E0100 | 3 306 zł |
X-24EW 24IN 1920X1080 FHD/300CD D-SUB DVI HDMI DP WHITE | 3 519 zł |
Modyfikacje Neovo X-24E
Ceny na Neovo X-24E |
---|---|---|---|---|
Neovo X-22E 22 " czarny | od 2 986 zł | 8 oferty | ||
Neovo X-24E 24 " | od 3 131 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →