Monitor Neovo X-22E 22 " czarny
Zdjęcia 7 |
Neovo X-22E 22 " czarny
22 " 24 "
2020 rokgłośniki
Przekątna:22 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:TN+film, czas reakcji 3 ms
Częstotliwość:60 Hz
Jasność:250 cd/m²
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Neovo X-22E 22 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AG Neovo X-22E 22" ekran PC 1920 x 1080 pikseli Full HD LED Biały X22E00A1 | 3 529 zł |
AG Neovo X-22E MON-MED-AGN-010 | 2 987 zł |
Monitor AG Neovo X-22E (X22E0011E0100) | 2 986 zł |
AG Neovo X-22E 546 cm 215" LED Full HD Digital Sigage Flat Panel Czarny - | 3 529 zł |
AG Neovo X-22E monitor komputerowy 546 cm 215 Full HD LED płaski biały | 4 641 zł |
Neovo TFT X-22E 22" LED monitor | 4 764 zł |
Monitor AG Neovo X-22EW (X22E00A1E0100) | 3 053 zł |
Modyfikacje Neovo X-22E
Ceny na Neovo X-22E |
---|---|---|---|---|
Neovo X-22E 22 " czarny | od 2 986 zł | 7 oferty | ||
Neovo X-24E 24 " | od 3 131 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →