Monitor Neovo DW2401 23.8 " czarny
Zdjęcia 11 |
Neovo DW2401 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Neovo DW2401 23.8 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AG Neovo DW2401 605 cm 238 2560 x 1440 pikseli Wide Quad HD LED Black DW24 | 1 286 zł |
AG NEOVO MONITOR LED DW2401 USB-C, WQHD, IPS 23,8" - DARMOWY PACZKOMAT OD | 1 143 zł |
Monitor AG Neovo DW2401 LED 23,8" WQHD IPS DisplayPort HDMI USB-C (PD65W) | 1 197 zł |
Monitor AG Neovo DW2401 LED 23,8" WQHD IPS DisplayPort HDMI USB-C (PD65W) | 1 143 zł |
AG Neovo DW2401 | 1 261 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →