Monitor Neovo LH-2702 27 "
Zdjęcia 8 |
Neovo LH-2702 27 "
23.8 "27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Neovo LH-2702 27 "
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LH-2702 27IN 6858CM IPS/FHD 1920 X 1080 HDMI DP VGA LH-2702 | 880 zł |
AG NEOVO Monitor 27 cali LH-2702 IPS HDMI D-SUB DP UPAGN027XSLH270 | 675 zł |
AG NEOVO Monitor 27 cali LH-2702 IPS HDMI D-SUB DP 126126 | 707 zł |
AG NEOVO Monitor 27 cali LH-2702 IPS HDMI D-SUB DP 126126 | 675 zł |
AG Neovo AG NEOVO MONITOR LCD PROFESJONALNY 18/7 LH-2702 | 793 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Neovo LH-2702
Ceny na Neovo LH-2702 |
---|---|---|---|---|
Neovo LH-2402 23.8 " | od 617 zł | 11 oferty | ||
Neovo LH-2702 27 " | od 675 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →