Monitor Neovo TM-22 22 "
Zdjęcia 11 |
Neovo TM-22 22 "
22 "23 "
Przekątna:22 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:TN+film, czas reakcji 3 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Neovo TM-22 22 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Neovo TFT 22" 10 Point Touch LED IPS TM-22 | 3 304 zł |
21" Neovo TM-22 - 3 ms - Monitor | 1 811 zł |
Monitor Tagan TM-22 | 1 787 zł |
Modyfikacje Neovo TM-22
Ceny na Neovo TM-22 |
---|---|---|---|---|
Neovo TM-22 22 " | od 1 787 zł | 3 oferty | ||
Neovo TM-23 23 " | od 1 983 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →