Monitor Neovo DR-22 22 " biały
Zdjęcia 4 |
Neovo DR-22 22 " biały
Przekątna:22 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:czas reakcji 3 ms
Częstotliwość:75 Hz
Jasność:250 cd/m²
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Neovo DR-22 22 " biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AG Neovo DR-22G 546 cm 215" 1920 x 1080 pikseli Full HD LCD Biały DR2G00A1 | 4 723 zł |
Monitor AG Neovo DR-22G | 4 181 zł |
AG Neovo DR-22G | 4 907 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →