Monitor Neovo SC-2202 21.5 " czarny
Zdjęcia 7 |
Neovo SC-2202 21.5 " czarny
Przekątna:21.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:TN+film, czas reakcji 3 ms
Częstotliwość:60 Hz
Jasność:250 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Neovo SC-2202 21.5 " czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor SC-2202 LED VA FHD HDMI VGA BNC | 1 026 zł |
AG Neovo AG NEOVO MONITOR LCD PROFESJONALNY 24/7 SC-2202 | 830 zł |
AG NEOVO MONITOR LCD PROFESJONALNY 24/7 SC-2202 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799 | 799 zł |
Monitor AG Neovo SC 2202 LED 21,5" FHD TN VGA HDMI BNC SPK 2x2W VESA CCTV | 785 zł |
Monitor AG Neovo SC 2202 LED 21,5" FHD TN VGA HDMI BNC SPK 2x2W VESA CCTV | 774 zł |
AG NEOVO MONITOR LCD PROFESJONALNY 24/7 SC-2202 | 824 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →