SSD Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBG1T9TFR-1BC1ZABYYR 960 GB
Micron MTFDKBG1T9TFR-1BC1ZABYYR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBG1T9TFR-1BC1ZABYYR 960 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSDMICRON7450 PRO192TBM2NVMe3D NANDNapisz prędkość 2400 MBytes/secRead spe | 1 501 zł |
Micron Dysk SSD Micron 7450 PRO 1.92TB M.2 (22x110) NVMe Gen4 MTFDKBG1T9TF | 1 729 zł |
Dysk SSD Micron 7450 PRO 1.92TB M.2 (22x110) NVMe Gen4 MTFDKBG1T9TFR-1BC1Z | 1 740 zł |
Micron 7450 PRO 1.92TB M.2 (22x110) NVMe Gen4 MTFDKBG1T9TFR-1BC1ZABYYR | 1 728 zł |
Micron 7450 PRO 1.92TB NVMe M.2 MTFDKBG1T9TFR - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 700 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBG1T9TFR-1BC1ZABYYR
Ceny na Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBG1T9TFR-1BC1ZABYYR |
---|---|---|---|---|
Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBA480TFR-1BC1ZAB 480 GB | od 612 zł | 10 oferty | ||
Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBG1T9TFR-1BC1ZABYYR 960 GB | od 1 501 zł | 8 oferty | ||
Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBA960TFR-1BC1ZABYYR 960 GB BA960 | od 806 zł | 5 oferty | ||
Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBG960TFR-1BC1ZABYYR 960 GB BG960 | od 879 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →